כשלון מוחלט (התחלה מצויינת)

אוקיי, אז אתם כבר זוג

עברתם את הבסיס הראשון,
הגעתם לשני,
ואפילו אותו חציתם באומץ
ועכשיו הדבר האמיתי…….

איך מגיעים להתחלה מצויינת?

רגע, לקחת נשימה עמוקה, ולהודות באמת – רוב הזוגות לא נולדו להתאמה מושלמת, רוב הזוגות לומדים להכיר את היחד שלהם, לוקח קצת זמן ונסיון. אבל לעומת המציאות, בסרטים ובסיפורים כולם כל-כך מוצלחים בפעם הראשונה, שיש לנו ציפיות להיות כאלו, מושלמים, מוצלחים, להגיע לסקס מספק, מרשים, עוצמתי, מיוחד… והכל בפעם הראשונה. נו, באמת, נראה לכם?

לכן המצאנו את חוק ה-3

3 פעמים ראשונות למידה לצורך כשלון – ורק אז להתחיל באמת.

לדעת שבהתחלה תכשלו, זאת אומרת לדעת שאין שום ציפיות בהתחלה, שאפשר להגיד הכל, לנסות הכל, לספר מה נעים ומה לא, לנסות ולצחוק, לבכות, להגיד "רגע, הפסקה", ולהמשיך אחר-כך רק במה שנעים וזהו, או פשוט להפסיק ולהמשיך בפעם הבאה. כי כדאי להכשל, כדאי לבחון גבולות, כדאי לנסות מה שאולי תכשלו בו ולכן הנסיון הזה מתאים לתקופת הכשלון, וכדאי להכיר את עצמכם במקומות שחשבתם שהם כשלון.

לצחוק

יכול להיות שתעברו את 3 הפעמים האלו בצחוק גדול והתנסות משעשעת, יכול להיות שתופתעו ממה שתגלו עליכם, ואולי אפילו תגלו שזו ההצלחה האמיתית שלכם: השחרור, החופש המוחלט שמביא לשמחה גדולה, כי אתם בסדר במיוחד כשמותר לכם להכשל.

לגלות

אחרי 3 פעמים של כשלון, אין ספק שתגלו על עצמכם דברים חדשים, על הזוגי שלכם, על היחד שלכם, ותמשיכו לבדוק אותו אבל בלי כל הפחדים והספקות שמצטברים כשיש ציפיות, כי עכשיו גיליתם את הסוד המופלא – בלי ציפיות הרבה יותר נעים.

לחזור קדימה

גם (ואולי אפילו דוקא) אם אתם מכירים כבר שנים, קחו לכם 3 פעמים של כשלון, כדי לחזור לסקס משוחרר, מצחיק, מהנה, שמותר להכשל בו ולהגיד – אופססס.. ולהתחיל מחדש אבל קצת אחרת. מותר לדייק, מותר לפספס, מותר הכל כל זמן שאתם מסכימים על מה שמותר, ואז תוכלו לעלות לגבהים חדשים.

בלי כשלון אין הצלחה, וכדאי להכשל בכוונה לפני שמתחילים לנסות להצליח.

עוד מידע

3 שלבי לימוד

לימוד אנרגיה מינית כולל שלושה שלבים בסדר זה: שלב ראשון