מהות אנרגיה מינית

האנרגיה המינית זורמת בגוף מרגע היווצרות העובר,
וקיימת בכל היקום מסביב ברבדים שונים.

יכולת

אנחנו נושמים אנרגיה מינית, אוכלים אנרגיה מינית, קיימים בזכות אנרגיה זו, אבל היכולת להפעיל אותה במודע מגיעה ממקום שונה לחלוטין שנמצא הרבה מעבר לפעולות האוטומטיות של החיים.
היכולת הזו מתחילה בזיהוי התדר האנרגטי של אנרגיה זו, ומאותו רגע שמזהים את האיכות הספציפית של אנרגיה זו, ניתן להעזר בה כדי להזרים את החיים בגוף בדרך חדשה, דרך אנרגטית שיש לנו שליטה בה, לפחות לכמה דקות בכל יום.

לימוד

שליטה בזרימת האנרגיה יוצרת אפשרויות חדשות בחיים, שמתהוות באופן אישי אצל כל אחד וכל אחת באופן שונה. אין תבנית קבועה שאפשר להגיד כי כך הדברים אמורים לקרות, אבל יש תבנית קבועה של למידה, המאפשרת לאדם לחוות את האנרגיה בהתפתחות אישית נכונה בקצב אישי, ובכך לפתוח חסמים, לאפשר התקדמות בתחומים שונים בחיים הנובעים מתוך העוצמה האישית שמתחזקת.

שליטה ושחרור

מהות האנרגיה המינית קשורה במהות האישית של כל אחד.
שליטה בזרימת אנרגיה זו פותחת תובנות חדשות, נוסכת כוח במקומות שבהם הוא חסר, מפחיתה עומס במקומות בהם יש יותר מדי, ובאופן כללי מאפשרת איזון טוב יותר של התכונות האישיות אצל כל  אחד הלומד להכיר ולפעול בתוך אנרגיה זו.

הדבר האחד שאין אפשרות ליצור הוא מניפולציות אנרגטיות.

מאחר וזו אנרגיה שנוצרה אצל כל אחד ברגע היווצרותו, ההכוונה הפנימית היא לטובה הפנימית האישית, ולכן כל נסיון להפעיל מניפולציות שונות על אחרים כדי להשתמש באנרגיה למטרות שלא נמצאות בתוך ההרמוניה של החיים, לא תפעל, או במקרה הגרוע יותר – תחליש את האדם עצמו.

לימוד אנרגיה מינית נועד להעצמה אישית בלבד,
לאיזון אישי בלבד, להתפתחות אישית בדרך שלך.

עוד מידע

3 שלבי לימוד

לימוד אנרגיה מינית כולל שלושה שלבים בסדר זה: שלב ראשון

מה זו אנרגיה

העולם האנרגטי עשיר באיכויות מגוונות בדומה לחול בשפת הים, שנראה