מפגש ראשון עם האנרגיה

שיעור היכרות ניתן לערוך באופן אישי או בקבוצה.

שיעור זה יכול לארוך בין דקות ספורות (אם נעשה באופן אישי) לבין כמה שעות (מותנה בגורמים שונים כמו כמות אנשים, איכות היכרות עם אנרגיות וכו').

בסיס השיעור מתחיל בפעולה אחת של כל צד:

  1. המדריך מרכז גל אנרגיה מינית ושולח קדימה, כך שניתן לחוש באנרגיה זו בעוצמה חזקה יותר מבדרך כלל.
  2. המודרך מסכים לקבל גל זה ובוחן את התחושות שנוצרות בו בעת קבלת הגל.

מאחר וזו אנרגיה מינית, סיכויים רבים שתהיה תחושת גירוי מיני קלה או דומה לה באיזור החלציים והבטן התחתונה, כל אחד ואחת לפי בסיס התחושה המינית שלו. אנו מוסיפים כאן חשיבה וריכוז שכלי לחיפוש אותה תחושה (מתמקדים בחשיבה על תחושה באיזור אברי המין והבטן התחתונה), ובכך יכולים להעצים אותה, אך אין אפשרות לחשוב על גירוי מיני ולחוש בו אם לא נוצר חיבור לאנרגיה, לכן אם יש תחושה – יש חיבור.

השלב הבא הוא לבחון במה מדובר, לדייק את התחושה ולהבין אותה.

זאת אומרת שנוצרת שיחה שקשורה במין, ולכן אם יש לך עכבות מיניות זה הזמן להחליט אם להתגבר עליהן או להמשיך הלאה. לפעמים עצם הדיבור על דברים שבדרך כלל "לא מדברים על זה" משחרר חסם רציני מאד בחיים, מגלים שלדבר על מין זו לא שיחה צהובה ורכילותית, אלא שיחה משעשעת ומחכימה, פותחת ומלמדת. עדיין, תמיד יש לך אפשרות לבחור לא לדבר על התחושות, הרי זה העולם שלך וההחלטות שלך, אבל הידיעה מה חשת היא צעד ראשון בהיכרות עם האנרגיה המינית. ההמשך תלוי בך.

במידה ונפגשים בקבוצה, מגלים פתאום כמה דברים משותפים כולנו חולקים, ובאותה מידה כמה תחושות אישיות שונות יש לנו, שמבדילות אותנו מאחרים והן שיוצרות את המיוחד שבנו. שיתוף בקבוצה יכול להוות טריגר עצום להתפתחות אישית כבר בשלב זה, בו אנחנו מגלים הרבה פעמים שהמובן מאליו שלנו כלל אינו מובן מאליו לאחרים, ולהיפך. אנחנו לומדים מהשיתוף בקבוצה שיש הרבה תפיסות בסיסיות של אחרים שלא חשבנו עליהן אפילו, ובמפגש ראשון זה כבר אפשר להעשיר את עולמנו ולהרחיב את התפיסה למקומות חדשים.

מפגש אנרגיה מינית זו שיחה על אנרגיות עם התנסות אנרגטית.
מפגש כזה אינו כולל מגע,
אינו כולל עירום כלל,
אינו קשור לאקט מיני בכל דרך פיזית שהיא!!!

עוד מידע

3 שלבי לימוד

לימוד אנרגיה מינית כולל שלושה שלבים בסדר זה: שלב ראשון

מה זו אנרגיה

העולם האנרגטי עשיר באיכויות מגוונות בדומה לחול בשפת הים, שנראה