אנרגיה מינית

האנרגיה מעצימה את יכולתך האישית בכיוונים שונים בחייך

שקט בראש לרגע

כמה רעש סובב אותנו, אבל לא חייב להיות ככה כל הזמן!
בחיים יש קצב שנותן סדר ושקט.
העומס והשגרה מסתירים אותו, אבל הוא נמצא, רק נשאר להכיר את השקט ולהזמין אליך, וכשהוא כאן אפשר להתרכז ולהתחיל לפעול בשקט. בהצלחה.

עוצמה אישית

כמו עובר קטן הכל טמון בך בפנים, מחכה להוולד, להתעורר, להתפרץ לחיים בשמחה כובשת, בעוצמה.

ללמוד לחשוב, לנשום, לשחרר, להרגיש, להיות עכשיו עם האנרגיה, והפינות חשוכות בתוכך מתחילות להתבהר, החיים מקבלים זרם חדש.

את, אתה, אנחנו

יש הגיון ומחשבה המחוברים לאנרגיה הזו, הגיון שלך ושלנו, הגיון של חיים כפי שנוצרו במקור, ולשם אנחנו מתחברים.

חיבור שיוצר בהירות והבנה, ומשם אפשר לקחת את החיים בידיים ולהתחיל להתקדם לאן שאנחנו רוצים באמת, עם הכוח לעשות זאת יחד ולבד.

אנרגיה מינית, פשוט וקל.

בדתות שונות נתנו לה שמות שונים, יצרו סוגי אנרגיה מינית שונים לכל דבר, אבל נקודת ההתחלה היא אחת:
אדם מתחיל להתהוות במיניות של הוריו, ומכיל את המיניות הזו מרגע ההיווצרות שלו.

קצת פילוסופיה אישית:
מכיון שהטענה היא שמיניות היא בראשיתית, לא שייכת רק לאדם אלא לכל חי, ניתן להסיק מכך שזו אנרגיה בראשיתית – יצר ההישרדות, הקיום, הצורך ליצור המשכיות הוא מהחזקים הקיימים, לכן בהגדרת המושג מיניות אין הכוונה למין גופני בלבד, אלא לכל מה שהוא אדם – אישה או גבר כאחד.

מיניות אנרגטית שהיא הרבה מעבר למיניות פיזית

אנחנו טוענים שאפשר לקחת צעד קדימה ולהמשיך מעבר ליצר הקיום (עשו זאת בטנטרה, טאו, קונדליני) –
התעלות אפשרית כאשר ההתמקדות באנרגיה מינית הינה אישית בין אדם לעצמו, ולא באקט מיני גופני כלשהו. כאשר זרימת האנרגיה בגוף סובבת ללא מעצורים, האדם שמח, יצירתי, בעל יצר מין בריא, מעניק לעצמו ולסביבה תחושה טובה.

אישה שהאנרגיה המינית שלה זורמת ללא הפרעה יכולה למצוא עצמה מתקדמת בתפקיד, דברים מסתדרים לרצונה, האנשים סביבה נכונים לה, זוגיות משלימה, דרך שלוקחת קדימה.
גבר שהאנרגיה המינית שלו זורמת ללא הפרעה מחובר לכל הצדדים שבו, הגברי והנשי יחד, באיזון נכון.

כמובן שבכל דרך כזו יש מעצורים, מחסומים, התנגדויות, בעיות ועוד, אבל עם לימוד הזרמת האנרגיה המינית נוצרת אפשרות לעבור את הקשיים בדרך שמובילה קדימה, בהתפתחות מתמדת, בהתבוננות יציבה על כל מה שקורה וחשיבה מאוזנת לפתור קשיים.
תוצר נלווה ללימוד ותירגול אנרגיה מינית הוא, שבהמשך אפשר גם להעצים ליחסי מין ברמה הרבה יותר גבוהה ממה שמתאפשר לך היום, אך המטרה אינה יחסי מין אלא העצמה אישית שבאה לידי ביטוי ברבדים שונים – חברתית, בטחון עצמי, יחסים עם אנשים, פתיחת מחסומים ועוד.

חשוב להדגיש

דרך לימוד אנרגיה מינית אינה נשענת על אמונה כלשהי, תורה או דת.
זוהי התמקדות אנרגטית אישית שכל אחד יכול להתנסות בה, ולהחליט אם לקחת את עצמו יחד עם האנרגיה לתוך עולם אישי מתקדם יותר.

מידע נוסף כדאי לקרוא לפי הסדר בתכנים כאן בהמשך, ואז להתקדם וליצור איתנו קשר.

המפתח להתפתחות נוחה ונעימה, להעצמת העצמי.

מה זו אנרגיה

מהות האנרגיה

שלבי לימוד

שיעור ראשון

העולם האנרגטי עשיר באיכויות מגוונות

בדומה לחול בשפת הים, שנראה כמיקשה אחת, דבר אחד, אבל למעשה מורכב מגרגרים השונים אחד מהשני לחלוטין. גרגרים היוצרים יחד את המושג "חול", אבל אם נפריד ביניהם נגלה שיש מגוון עצום של סוגי גרגרים, שונים לחלוטין זה מזה, עם איכויות שונות ותכונות שונות. באופן היפוטטי אם נוכל למגנט בכל פעם רק סוג אחד של גרגרים לכף היד, נוכל לאסוף פעם אחת רק גרגרים לבנים, ופעם אחרת רק שחורים, ונוכל להבדיל אותם מהמכלול של ה"חול" לתכונה אחת של גרגרים שונה לחלוטין.

העולם סביבנו מלא אנרגיות בכל דבר

במה שנכנס לגוף – נשימה, אכילה, שתיה. במה שנכנס לרגשות, מה שנכנס למוח. זהו מצב אנרגטי אוטומטי שאנחנו לא חושבים עליו כלל, הדברים קורים מעצמם, מעצם קיומנו. יחד עם זה כולנו חשים אנרגיות ברגישויות שונות, כולנו מגיבים להן עם או בלי לשים לב. אנחנו יכולים להגיד אם האוכל טוב לנו או לא, אם המצאות במקום מסויים נוחה לנו או שיש תחושה ורצון לברוח, אם האדם מולנו נעים לנו או עדיף להתרחק. זו אנרגיה אוטומטית, אינטואיטיבית, ואנחנו פועלים בהתאם להקשבה שלנו לאנרגיה, ככל שנדע להקשיב בצלילות רבה יותר כך נוכל לחיות עם האנרגיה בהתאמה מלאה יותר. אגב, זה לא אומר שהחיים מאותו רגע יהיו בדיוק כמו שרצינו, זה רק אומר שנוכל להשתדל לזרום עם החיים בהרמוניה טובה יותר.

ההיכרות עם אנרגיה בצורה מודעת

פירושה לקחת את השכל, התודעה, החשיבה – ולשלב עם רגש, תחושה, אינטואיציה.
היכרות עם אנרגיה היא הבנת התהליכים האוטומטיים שקורים ממילא, והתחלה של ידיעה מה עושים בדרך האנרגטית בדרך מודעת.

להבין את מהות האנרגיה

הגדרות אלו של השכל עוזרות לנו להבין את מהות האנרגיה שעד היום נשארה חסרת הגדרה מסויימת. זאת אומרת שלצד האנרגיה חסרת ההגדרות יש תחושה שניתן להגדיר אותה בדרך כלשהי, אם דרך תחושות גופניות שמרגישים באותו רגע כמו למשל עיקצוצים בגוף, חום באיזורים שונים, קור, תחושת דיגדוג וכו', או דרך תובנות, מחשבות, רגשות שניתן רק לתאר באופן פחות מדוייק כמו למשל התרגשות, זכרון שעלה, מידע שפתאום מגיע וכו'. זו היכרות ראשונית.

מאוחר הרבה יותר ולאחר נסיון רב

בהמשך, לאחר שלמדנו, תירגלנו, חיינו מתוך היכרות עם האנרגיה מכל זויות התחושה וההגדרה, אנחנו עוברים לשלב הבא חוזרים למעשה להתחלה, לניתוק קשר עם המידע השכלי וחוזרים לאינטואיציה, רגש וכל השאר כפי שחווינו ברגע הראשון, נטולי כל תובנות, אך עם מלא תובנות ברקע. ככל שננתק את השכל והתודעה ממהות האנרגיה, כך זרימתה תהיה טבעית ונכונה יותר בחיינו.

היכרות ראשונית עם אנרגיה כוללת אם כן שלושה שלבים –

 1. מגע ראשוני נטול ידיעה.
 2. היכרות מודעת שכלתנית.
 3. ניתוק השכל וחזרה למגע הראשוני נטול הידיעה, אך עם ידיעה.

המגע הראשוני הינו אחד שלא חוזר על עצמו, השניים האחרים נמצאים כל חיינו לאחר המגע הראשוני, במשחק שבין שכלתנות מלאה לבין ניתוק מוחלט, ומעבר מזה לזה במידות שונות לאורך חיינו, עם התפתחות והעצמה בהתאם.

האנרגיה המינית זורמת בגוף מרגע היווצרות העובר,
וקיימת בכל היקום מסביב ברבדים שונים.

יכולת

אנחנו נושמים אנרגיה מינית, אוכלים אנרגיה מינית, קיימים בזכות אנרגיה זו, אבל היכולת להפעיל אותה במודע מגיעה ממקום שונה לחלוטין שנמצא הרבה מעבר לפעולות האוטומטיות של החיים.
היכולת הזו מתחילה בזיהוי התדר האנרגטי של אנרגיה זו, ומאותו רגע שמזהים את האיכות הספציפית של אנרגיה זו, ניתן להעזר בה כדי להזרים את החיים בגוף בדרך חדשה, דרך אנרגטית שיש לנו שליטה בה, לפחות לכמה דקות בכל יום.

לימוד

שליטה בזרימת האנרגיה יוצרת אפשרויות חדשות בחיים, שמתהוות באופן אישי אצל כל אחד וכל אחת באופן שונה. אין תבנית קבועה שאפשר להגיד כי כך הדברים אמורים לקרות, אבל יש תבנית קבועה של למידה, המאפשרת לאדם לחוות את האנרגיה בהתפתחות אישית נכונה בקצב אישי, ובכך לפתוח חסמים, לאפשר התקדמות בתחומים שונים בחיים הנובעים מתוך העוצמה האישית שמתחזקת.

שליטה ושחרור

מהות האנרגיה המינית קשורה במהות האישית של כל אחד.
שליטה בזרימת אנרגיה זו פותחת תובנות חדשות, נוסכת כוח במקומות שבהם הוא חסר, מפחיתה עומס במקומות בהם יש יותר מדי, ובאופן כללי מאפשרת איזון טוב יותר של התכונות האישיות אצל כל  אחד הלומד להכיר ולפעול בתוך אנרגיה זו.

הדבר האחד שאין אפשרות ליצור הוא מניפולציות אנרגטיות.

מאחר וזו אנרגיה שנוצרה אצל כל אחד ברגע היווצרותו, ההכוונה הפנימית היא לטובה הפנימית האישית, ולכן כל נסיון להפעיל מניפולציות שונות על אחרים כדי להשתמש באנרגיה למטרות שלא נמצאות בתוך ההרמוניה של החיים, לא תפעל, או במקרה הגרוע יותר – תחליש את האדם עצמו.

לימוד אנרגיה מינית נועד להעצמה אישית בלבד,
לאיזון אישי בלבד, להתפתחות אישית בדרך שלך.

לימוד אנרגיה מינית כולל שלושה שלבים בסדר זה:

שלב ראשון – מורכב מחלק אחד
 1. היכרות ראשונית עם האנרגיה, זיהוי התדר ברמות שונות.
שלב שני – מורכב משני חלקים
 1. הזרמת האנרגיה
 2. ריכוז האנרגיה
שלב שלישי – מורכב משלושה שלבים
 1. ריכוז ופיזור האנרגיה
 2. ריכוז והעברת האנרגיה
 3. ריכוז, העברה ופיזור האנרגיה

השלב הראשון נעשה בפגישת היכרות והוא תנאי להמשך לימוד לשלבים הבאים.
שלב זה מתרחש בפגישת היכרות שבה נשלחת האנרגיה על ידי מי שמוסמך בשיטה, ויכול להסביר איך לחוש באנרגיה זו, ומה האפשרויות בהן ניתן לאפשר לה לזרום בגוף.

במידה ואין לך היכרות עם העולם האנרגטי, מומלץ לפני לימוד אנרגיה מינית ללמוד רייקי שלב 1 לפחות. לימוד רייקי פותח דרך נפלאה לעולם האנרגטי, עם הבנת הבסיס לעולם זה, ועם פתיחת יכולות טכניות רבות של זיהוי והיכרות עם העולם האנרגטי על כל גווניו.
קבוצות רייקי 1 נפתחות בהתאם לביקוש וללוח הזמנים.

שיעור היכרות ניתן לערוך באופן אישי או בקבוצה.

שיעור זה יכול לארוך בין דקות ספורות (אם נעשה באופן אישי) לבין כמה שעות (מותנה בגורמים שונים כמו כמות אנשים, איכות היכרות עם אנרגיות וכו').

בסיס השיעור מתחיל בפעולה אחת של כל צד:

 1. המדריך מרכז גל אנרגיה מינית ושולח קדימה, כך שניתן לחוש באנרגיה זו בעוצמה חזקה יותר מבדרך כלל.
 2. המודרך מסכים לקבל גל זה ובוחן את התחושות שנוצרות בו בעת קבלת הגל.

מאחר וזו אנרגיה מינית, סיכויים רבים שתהיה תחושת גירוי מיני קלה או דומה לה באיזור החלציים והבטן התחתונה, כל אחד ואחת לפי בסיס התחושה המינית שלו. אנו מוסיפים כאן חשיבה וריכוז שכלי לחיפוש אותה תחושה (מתמקדים בחשיבה על תחושה באיזור אברי המין והבטן התחתונה), ובכך יכולים להעצים אותה, אך אין אפשרות לחשוב על גירוי מיני ולחוש בו אם לא נוצר חיבור לאנרגיה, לכן אם יש תחושה – יש חיבור.

השלב הבא הוא לבחון במה מדובר, לדייק את התחושה ולהבין אותה.

זאת אומרת שנוצרת שיחה שקשורה במין, ולכן אם יש לך עכבות מיניות זה הזמן להחליט אם להתגבר עליהן או להמשיך הלאה. לפעמים עצם הדיבור על דברים שבדרך כלל "לא מדברים על זה" משחרר חסם רציני מאד בחיים, מגלים שלדבר על מין זו לא שיחה צהובה ורכילותית, אלא שיחה משעשעת ומחכימה, פותחת ומלמדת. עדיין, תמיד יש לך אפשרות לבחור לא לדבר על התחושות, הרי זה העולם שלך וההחלטות שלך, אבל הידיעה מה חשת היא צעד ראשון בהיכרות עם האנרגיה המינית. ההמשך תלוי בך.

במידה ונפגשים בקבוצה, מגלים פתאום כמה דברים משותפים כולנו חולקים, ובאותה מידה כמה תחושות אישיות שונות יש לנו, שמבדילות אותנו מאחרים והן שיוצרות את המיוחד שבנו. שיתוף בקבוצה יכול להוות טריגר עצום להתפתחות אישית כבר בשלב זה, בו אנחנו מגלים הרבה פעמים שהמובן מאליו שלנו כלל אינו מובן מאליו לאחרים, ולהיפך. אנחנו לומדים מהשיתוף בקבוצה שיש הרבה תפיסות בסיסיות של אחרים שלא חשבנו עליהן אפילו, ובמפגש ראשון זה כבר אפשר להעשיר את עולמנו ולהרחיב את התפיסה למקומות חדשים.

מפגש אנרגיה מינית זו שיחה על אנרגיות עם התנסות אנרגטית.
מפגש כזה אינו כולל מגע,
אינו כולל עירום כלל,
אינו קשור לאקט מיני בכל דרך פיזית שהיא!!!

מפגש אישי או מפגש קבוצתי - לבחירתך

מפגש אישי

מתחילים בשיחת טלפון, כדי להכיר, להבין, להחליט אם מתאים. לכן כל שצריך הוא להתקשר.

מפגש מבוא

קבוצה קטנה, עד 8 אנשים, הצטרפות למפגש בקבוצה תיעשה בתיאום מראש.