אודותינו

יחד מלמדים אנרגיה

שילוב האנרגיה של שנינו נוצרה באופן טבעי לחלוטין, מאחר וזו אותה אנרגיה רק מנקודות מבט שונות.  קשה למצוא אדם שחי באנרגיה זהה לשני, בדרך כלל כשמוצאים קשה עוד יותר להיות יחד, והנה מצאנו את המקום המשותף שלנו בתוך אנרגיה מינית, מקום שהתברר כטבעי ביותר ליחד שלנו.

סמל יין-יאנג מבטא מצויין את הסינרגיה שמצאנו –
איתן מביא את הדרך הגברית, הברורה, שכלתנית, מדוייקת.
נועה מביאה את האנרגיה הנשית, עם הכלה וקבלה.
עם זאת בכל אחד יש משהו מהשני, מה שיוצר את החיבור המיוחד הזה, ולכן יחד נוצרת דרך הוראה חדשה שמכילה את שני הניגודים ואת השיתופים לכדי שפה אחת שלמה.

מתוך היחד הזה צמחנו לעצמנו, ולאט לאט לאורך שנים גילינו שזו צמיחה שיכולה להיות נכונה עבור אנשים אחרים, כל אחד לעצמו בתחילה, וליחד משותף בהמשך.

עם הזמן גם פיתחנו שפה משלנו, עם המון הומור פנימי שצוחק – בעיקר עלינו, נהנה מהחיים, ושפה לא מתפשרת בכל הנוגע לאנרגיה מינית, למיניות, לפתיחות באשר היא.

נועה

מקצוע ראשון – אמא, אחר-כך המון מקצועות אחרים, ולצידם תמיד אנרגיה כטיפול במשפחה, באנשים, בעצמי. 

תפיסת עולם אישית:

בשלב כלשהו בחיי הבנתי שלא הכל כמו שחשבתי, שחלק מהעולם כן מחובר למציאות. החלק האחר הוא המרחב בו אני חיה ופועלת, ושם יש אנרגיה שנקראת ריפוי מולד, יש אנרגיית אשורנו, יש המון אנרגיות, ויש בעיקר חיבורים.

החיבור עם איתן חושף את כישורי בתרגום סימולטני. בדרך כלל צריך לפרש מה איתן אומר, ומסתבר שאני יודעת לפרש אותו כך שאחרים מבינים. כנראה שזה התפקיד הקדום שלי, והנה חוזר לגילגול הנוכחי דרך אנרגיה מינית, חווית חיים מסעירה ומרגשת.

עוד עלי אפשר למצוא באתרים שונים, ובעיקר באתר האישי שלי –
www.noa-muskat.com

מומחה מחשבים עם חשיבה אנליטית ייחודית. רואה קדימה ומייעץ לגבי האפשרויות העתידיות והמעשים להגיע לשם.
הוכשר לדרגת מאסטר רייקי בזרמים שונים, מומחה באנרגית קריסטל ואשורנו.

בתמונה משפטים שכתבו על איתן אנשים שאוהבים אותו.
ובקישור קטעים קצרים וציטוטים – בלחיצה כאן

איתן